Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

SANUS GLASS

SANUS GLASS

Toužíte po „klasice“ v podobě skleníků ze skla? Tak i Vy si v naší nabídce skleněných skleníků SANUS GLASS vyberete. Skleněné skleníky jsou více odolné proti silnému větru a případnému zatížení sněhem, proto jsou vhodnější především do poloh s vyšší nadmořskou výškou. Největší výhodou skleněných skleníků je jejich dlouhá životnost.

Skleníky ze skla jsou zavedenou klasikou pro mnoho zahrádkářů. Nabídku polykarbonátových skleníků jsme tedy rozšířili o klasické skleníky, abychom uspokojili poptávku všech pěstitelů. Předností těchto skleníků je montovaná hliníková konstrukce, která má velkou výhodu - nedochází u ní totiž k žádné korozi jako u skleníků se svařovanou ocelovou konstrukcí. Skleníky jsou osazeny speciálním 4mm sklem s rozptylem slunečních paprsků. Díky této úpravě není nutné skleník zastiňovat. K pěstovaným rostlinám se tak dostane veškeré potřebné světelné spektrum a přitom nehrozí jejich spálení. Spodní rám skleníků umožňuje připevnění na betonový podklad.

Precizně zpracovaný skleník ze skla SANUS GLASS je ideální pro pěstování zeleniny. Životnost skleníků je ve vhodných podmínkách téměř neomezená.

Základní barva skleníku je čistý hliník, na objednávku lze objednat za příplatek i skleník barvený!

Nejnovější skleněný skleník, zahradní skleníky opravdu z tvrzeného skla SANUS GLASS o šířce 2,2 (L) nebo 2,9 (XL) metru s délkou až 6,4 metru. Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník ze skla 4 mm! Tvrzené sklo je pevné, ale křehké. Doporučujeme ihned skleník připojistit a zahrnout do vašeho pojištění domácnosti.

Žádné drátky, tmelení ani těsnící kartáčky – originální systém hlubokých drážek a  gumového těsnění!

Zahradní skleník Gampre SANUS GLASS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny SAPA. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek!

Originální skleníky pouze v české distribuci na stránkách www.gampre.cz a www.kinplast.cz.

Skleníky dodáváme pouze na zakázkovou výrobu, s naší dopravou. Pro zájemce zajistíme výhodnou cenou montáže!

Zahradní skleník SANUS GLASS L-7, 220 x 290 cm, ze skla 4 mm Zahradní skleník SANUS GLASS L-7, 220 x 290 cm, ze skla 4 mm
-8 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník ze skla Gampre SANUS GLASS L-7, 4 mm sklo. Zahradní skleník Gampre SANUS GLASS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU! Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak rozhodně zvolte náš skleník GAMPRE SANUS. Když skleník, tak přeci zásadně ze skla! ..
49 450 Kč 53 845 Kč
Zahradní skleník SANUS GLASS L-10, 220 x 430 cm, ze skla 4 mm Zahradní skleník SANUS GLASS L-10, 220 x 430 cm, ze skla 4 mm
-7 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník ze skla Gampre SANUS GLASS L-10, 4 mm sklo. Zahradní skleník Gampre SANUS GLASS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU! Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak rozhodně zvolte náš skleník GAMPRE SANUS. Když skleník, tak přeci zásadně ze skla!..
59 450 Kč 63 845 Kč
Zahradní skleník SANUS GLASS XL-9, 290 x 290 cm, ze skla 4 mm Zahradní skleník SANUS GLASS XL-9, 290 x 290 cm, ze skla 4 mm
-9 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník ze skla Gampre SANUS GLASS XL-9, 4 mm sklo. Zahradní skleník Gampre SANUS GLASS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU! Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak rozhodně zvolte náš skleník GAMPRE SANUS. Když skleník, tak přeci zásadně ze skla!..
54 950 Kč 60 445 Kč
Zahradní skleník SANUS GLASS XL-12, 290 x 430 cm, ze skla 4 mm Zahradní skleník SANUS GLASS XL-12, 290 x 430 cm, ze skla 4 mm
-9 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník ze skla Gampre SANUS GLASS XL-12, 4 mm sklo. Zahradní skleník Gampre SANUS GLASS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU! Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak rozhodně zvolte náš skleník GAMPRE SANUS. Když skleník, tak přeci zásadně ze skla..
69 950 Kč 76 945 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist