Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

SANUS L 220

SANUS L 220

Odolné zahradní skleníky v akci. Zahradní skleníky Gampre Sanus L = 220 cm šíře, délkou až 640 cm a  6 mm polykarbonátem a UV ochranou dokonale ochrání vaši úrodu a zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU! Skleník využívá vlastní konstrukční systém, pouze nerezový a hliníkový spojovací materiál a velmi pevné profily.

Doprava skleníků zdarmaSkleníky z masivních hliníkových profilů, keré vyrábíme ve švédsku. Skleník má všechny desky o síle 6 mm, kostra ze zesílených ALU profilů a hlubokých drážek. Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní a přitom krásný skleník, tak zvolte originální skleník GAMPRE.

Drážka na polykarbonát je 12,7 mm hluboká, takže žádný vítr pevnou desku s certifikovaným 6mm pokrytím nikam neodnese! Dveře jsou na pantech!

Skleníky Gampre

Nákupem oficiálních produktů od dovozce společnosti AgroSféra s.r.o., která zastupuje UAB „Gampre“Litva v ČR a na stránkách www.gampre.cz, www.kinplast.cz, nebo www.agrosfera.cz, získáváte maximální záruku kvality, prověřenou časem a náročným zákazníkem. Nespolupracujeme s žádným jiným prodejcem v ČR a oficiální produkty se zárukou najdete pouze na našich stránkách.

*Výhodné ceny montáží v celé ČR! Montáže i doprava na Slovensko! Slevy na originální příslušenství a zavlažování a vytápění skleníků! To vše od oficiálního dovozce.


U skleníku je ZDARMAZákladový bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce, hliníkové výztuhy, nerezový montážní materiál a automatické otvírače oken THERMOVENT na všech oknech. Konkrétní doplňky zdarma naleznete u jednotlivých typů a konkrétní velikosti!

15 let záruka na ALU kostru10 let záruka na polykarbonát6mm polykarbonátALU kostraAL kostra ze Švédska2x UV filtr na zasklení1 až 4 okna u každého skleníkuAutomatický otvírač u každého oknaHliníková základna zdarma


Skleník GAMPRE SANUS L-3, 220 x 140 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-3, 220 x 140 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
-6 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-3, s délkou 140 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je ná..
15 950 Kč 16 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-5, 220 x 220 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-5, 220 x 220 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
-10 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-5, s délkou 220 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je ná..
18 950 Kč 20 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-7, 220 x 290 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
-8 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-7, s délkou 290 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je ná..
21 950 Kč 23 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-8, 220 x 360 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-8, 220 x 360 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
-7 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je n..
24 950 Kč 26 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-10, 220 x 430 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-10, 220 x 430 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
-7 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je n..
27 950 Kč 29 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-11, 220 x 500 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-11, 220 x 500 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
-6 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-11 s délkou 500 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je ná..
30 950 Kč 32 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-12, 220 x 570 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-12, 220 x 570 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky
-6 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-12 s délkou 570 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je ná..
33 950 Kč 35 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-15, 220 x 640 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-15, 220 x 640 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky
-5 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-15 s délkou 640 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník ze skla je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek (na vyobrazení). Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je ná..
36 950 Kč 38 950 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
TOPlist