Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

SANUS L 220

SANUS L 220

Odolné zahradní skleníky v akci. Zahradní skleníky Gampre Sanus L = 220 cm šíře, délkou až 640 cm a  6 mm polykarbonátem a UV ochranou dokonale ochrání vaši úrodu a zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU! Skleník využívá vlastní konstrukční systém, pouze nerezový a hliníkový spojovací materiál a velmi pevné profily.

Doprava skleníků zdarmaSkleníky z masivních hliníkových profilů, keré vyrábíme ve švédsku. Skleník má všechny desky o síle 6 mm, kostra ze zesílených ALU profilů a hlubokých drážek. Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní a přitom krásný skleník, tak zvolte originální skleník GAMPRE.

Drážka na polykarbonát je 12,7 mm hluboká, takže žádný vítr pevnou desku s certifikovaným 6mm pokrytím nikam neodnese! Dveře jsou na pantech!

Skleníky Gampre

Nákupem oficiálních produktů od dovozce společnosti AgroSféra s.r.o., která zastupuje UAB „Gampre“Litva v ČR a na stránkách www.gampre.cz, www.kinplast.cz, nebo www.agrosfera.cz, získáváte maximální záruku kvality, prověřenou časem a náročným zákazníkem. Nespolupracujeme s žádným jiným prodejcem v ČR a oficiální produkty se zárukou najdete pouze na našich stránkách.

*Výhodné ceny montáží v celé ČR! Montáže i doprava na Slovensko! Slevy na originální příslušenství a zavlažování a vytápění skleníků! To vše od oficiálního dovozce.

Možnost volby barvy konstrukce!

RAL7016RAL9005Novinkou je možnost volby barevného provedení celého skleníku (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně bez příplatku.

Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník KINPLAST HYBRID.

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU!

U skleníku je ZDARMAZákladový bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce, hliníkové výztuhy, nerezový montážní materiál a automatické otvírače oken THERMOVENT na všech oknech. Konkrétní doplňky zdarma naleznete u jednotlivých typů a konkrétní velikosti!

Skleník GAMPRE SANUS L-3, 220 x 140 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-3, 220 x 140 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -11 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-3, s délkou 140 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte. Samotný prof..
16 950 Kč 18 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-5, 220 x 220 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-5, 220 x 220 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
-9 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-5, s délkou 220 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte. Samotný prof..
19 950 Kč 21 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-7, 220 x 290 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -15 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-7, s délkou 290 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte. Samotný prof..
21 950 Kč 25 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-8, 220 x 360 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-8, 220 x 360 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -10 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte. Samotný pro..
25 950 Kč 28 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-10, 220 x 430 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-10, 220 x 430 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -12 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte. Samotný pro..
28 950 Kč 32 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-11, 220 x 500 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-11, 220 x 500 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -13 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-11 s délkou 500 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte. Samotný prof..
32 950 Kč 37 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-12, 220 x 570 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-12, 220 x 570 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky
Top produkt -8 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-12 s délkou 570 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte. Samotný prof..
35 950 Kč 38 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-15, 220 x 640 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-15, 220 x 640 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky
-2 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-15 s délkou 640 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte. Samotný prof..
41 950 Kč 42 950 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
TOPlist