Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

SANUS XL 290

SANUS XL 290

Odolné zahradní skleníky v akci. Zahradní skleníky Gampre Sanus XL = 290 cm šíře6 mm polykarbonátem a UV ochranou dokonale ochrání vaši úrodu a naše skleníky zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

GAMPRE Sanus XL s šířkou 290 cm, 6 mm pokrytí, délka od 220 až 850 cm.

Doprava skleníků zdarmaSkleníky z masivních hliníkových profilů švédské výroby včetně HLINÍKOVÉ ZÁKLADNY a AUTOMATICKÉ OTVÍRAČE NA VŠECHNY STŘEŠNÍ OKNA. Skleník má všechny desky o síle 6 mm, kostra ze zesílených ALU profilů a hlubokých drážek. Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní a přitom krásný skleník, tak zvolte originální skleník GAMPRE.

Drážka na polykarbonát je 12 mm hluboká, takže žádný vítr pevnou desku s certifikovaným 6mm pokrytím nikam neodnese!

Skleníky Gampre

Nákupem oficiálních produktů od dovozce společnosti AgroSféra s.r.o., která zastupuje UAB „Gampre“Litva v ČR a na stránkách www.gampre.cz, www.kinplast.cz, nebo www.agrosfera.cz, získáváte maximální záruku kvality, prověřenou časem a náročným zákazníkem. Nespolupracujeme s žádným jiným prodejcem v ČR a oficiální produkty se zárukou najdete pouze na našich stránkách.

*Výhodné ceny montáží v celé ČR! Montáže i doprava na Slovensko! Slevy na originální příslušenství a zavlažování a vytápění skleníků! To vše od oficiálního dovozce.


U skleníku XL je ZDARMA dodáván základový ALU bezúdržbový profil, který zajišťuje svou stabilitu konstrukce, hliníkové a ocelové výztuhy, automatické otvírače oken THERMOVENT na všechny střešní okna, 1x velké okno na zadním čele skleníku a nejžádanější sadu skleníkových svorek (25kusů) na rostliny a uchycení další výbavy.

15 let záruka na ALU kostru10 let záruka na polykarbonát6mm polykarbonátALU kostraAL kostra ze Švédska2x UV filtr na zasklení1 až 4 okna u každého skleníkuAutomatický otvírač u každého oknaHliníková základna zdarma


Návod na montáž Výstavy skleníků Příslušenství skleníků

Skleník GAMPRE SANUS XL-7, 290 x 220 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS XL-7, 290 x 220 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
-7 %
Promyšlený, široký a vysoce odolný Zahradní profi skleník Gampre SANUS XL-7 je široký 290 cm s délkou 220 cm a 6 mm čirým dutinkovým polykarbonátem na střeše i bocích. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého eloxovaného hliníku, barevné provedení je za příplatek. Cena dopravy je na vyžádání do konkrétního místa, převážně je však zdarma. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna j..
25 450 Kč 27 450 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
TOPlist