Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

VÝPRODEJ

VÝPRODEJ

Nepřehlédněte mimořádné slevy! Z mnoha zlevněných produktů si vybere každý, máme některé zboží od “Rozbaleno” až po zboží “Použité” nebo jen potřebujeme vyčistit sklad od zavlažování přes vytápění a osvětlení až po skleníky a jejich doplňky. Dobrý hospodář ví, že posezónní výprodej využijete v příštím roce.

Nepřemýšlej dlouho a využij tento jedinečný výprodej, který zahrnuje všechny kategorie zboží.

Nebojte se, kupující spotřebitel i kupující podnikatel mají vždy nárok na 2 letou záruční dobu na nákup nového výprodejového zboží na gampre.cz, pokud není uvedeno u konkrétního produktu jinak.

Záruční a obchodní podmínky pro "Výprodej = Zlevněné zboží"

Kupující-spotřebitel a kupující-podnikatel je oprávněn uplatnit právo z vady, u „Zlevněného zboží“ zboží dle pravidel níže.

  • Na produkt v kategorii VÝPRODEJ bez dalšího popisu je poskytována záruka v délce 24 měsíců. Výrobek je nový, nepoužitý, byl maximálně pouze rozbalený a prostě jsme se rozhodli vyčistit sklad, např. z důvodu ukončení prodeje nebo velkých zásob. Obsah balení je kompletní a zboží je v bezchybné kvalitě.
  • Na produkt v kategorii VÝPRODEJ - Popsáno jako ROZBALENO je poskytována záruka v délce 24 měsíců. Výrobek byl pouze rozbalený a může mít poškozený nebo náhradní obal, např. z důvodu nafocení zboží do našeho katalogu. Obsah balení je kompletní a zboží je v bezchybné kvalitě.
  • Na výrobek v kategorii VÝPRODEJ  - popsáno jako ZÁNOVNÍ je poskytována záruka v délce 21 měsíců. Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení nemusí být kompletní, ale vždy obsahuje příslušenství nutné k neomezujícímu provozu výrobku.
  • Na výrobek v kategorii VÝPRODEJ  - popsáno jako POUŽITÉ je poskytována záruka v délce 12 měsíců. Použité zboží může nést známky předchozího používání. Po jeho vrácení prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, všechno potřebné příslušenství k provozu výrobku, je ale vždy součástí balení.
Vyvýšený záhon - pařeniště - mini skleník z 4 mm polykarbonátu, 89 x 175 x 80 cm Vyvýšený záhon - pařeniště - mini skleník z 4 mm polykarbonátu, 89 x 175 x 80 cm
Top produkt -19 %
Vyvýšený záhon, pařeniště a mini skleník v jednom. Pevné boky co se nedeformují a snadno odklápěcí polykarbonát, který neulítne a vítr ho neroztrhá jako u standardních fóliovníků. Profi mini skleníky s vyvýšeným záhonem jsou vhodné pro pěstování sazenic, zeleniny, jahod a nízko rostoucích plodin na zahradě, balkónu či chatě. Kovové vyvýšené záhony výrazně snižují množství vody a hnojiv, které vaše rostliny potřebují a drží stabilní tvar oproti plastovým. Rozměr šířka 0,89 x délka 1,75 m, výška 0,8m.  Velmi snadná montáž a životnost mnoho let. Toto pařeniště z polykarbonátu je ideá..
4 450 Kč 5 495 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
TOPlist