Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

WPC TERASY, PODLAHY

WPC TERASY, PODLAHY

WPC prkna i dlaždice  jsou termoplasticky zpracovatelné kompozitní materiály. Skládají se z různých poměrů dřevěné “mouky”, plastů a přísad. Většinou se zpracovávají v moderním procesu technologie plastů, jako je vytlačování, rotační tváření nebo pomocí lisovacích technik, ale také v procesu tvarování za tepla. Při pokládce doporučujeme naplánovat dilatační spáru od cca 10 metrů čtverečních - jednoduše necvakněte řadu dlaždic k sobě, ale pokládejte je od konce ke konci (kolíková strana ke kolíkové straně). To zaručuje, že dlaždice WPC nebudou vystaveny žádnému tlaku.

Jistě již máte na mysli místo a široké možnosti použití wpc: balkon, terasu, zahradu ... My  máme řešení.

WPC dlaždice je kompozitní materiál ze dřeva a umělé hmoty, který odolá rozmarům počasí. Terasa z WPC dlaždic je příjemná pro chůzi na boso, protože nemá žádné třísky a neklouže. S WPC dlaždicemi se velmi snadno manipuluje. Pokud si vyberete WPC dlaždice s integrovaným systémem klick, tak vám pokládka terasy půjde snadno a rychle.

Jak vybrat WPC dlaždice?

Plánujete stavbu terasy? V deseti krocích vám poradíme, jak terasu naplánovat a postavit, jak zvolit pro terasu správné místo a optimální velikost.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

TOPlist