Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

HNOJIVA A SUBSTRÁTY

HNOJIVA A SUBSTRÁTY

Hnojiva a substráty pro indoor pěstování. Vyberte si to potřebné pro vaše pěstování. Tady najdete všechna hnojiva a substráty značek Plagron, Biobizz, Canna, Atami a další. Máme samozřejmě i kokosové substráty těchto značek a veškerá potřebná hnojiva i stimulátory. V této kategorii hledejte i pěstební média rockwool, Agra Wool, příměsi do substrátu – perlit, keramzit, nebo pěstební rohože a kostky Grodan. Najdete tu dále prostředky na ochranu rostlin a úpravu pH.

Hnojiva a pěstování bylinek v zemině

Zeminové substráty na rašelinovém základu jsou určené pro pěstování v květináčích. Při pěstování outdoor je můžete smíchat s půdou na zahradě, ale riskujete tak kontaminaci nebezpečnými škůdci. Půdní mixy se liší se podle obsahu živin a rozlišujeme je na lehce, středně a silně předhnojené substráty. Základní hnojiva na pěstování v zemině se označují jako TERRA nebo SOIL.

Díky organickým hnojivům Biobizz, Biotabs aj. můžete pěstovat zcela ekologicky a sklízet plody v bio kvalitě. Pomocí vermikompostérů si můžete vyrobit vlastní žížalí čaj a hnojivo.

Hydroponická hnojiva a inertní pěstební média

Hydroponická hnojiva jsou většinou minerálního původu a dají se použít i pro aeroponii. Značky Vitalink a Terra Aquatica nabízí varianty pro měkkou a tvrdou vodu. Výrobce Canna umožňuje navíc vybrat mezi hnojivy Aqua pro recirkulační hydroponické systémy a Hydro pro run to waste systémy. Inertní substráty keramzit nebo rockwool na hydroponické pěstování najdete v kategorii Pěstební média.

Kultivace rostlin v kokosovém substrátu

Pěstování v kokosovém substrátu s COCO hnojivy je jednoduché a také velmi úspěšné. Nabízíme širokou nabídku nejčistších kokosových vláken se špičkovými vlastnostmi. Další variantou jsou dehydrované brikety a kostky.

Stimulátory, boostery, enzymy a další aditiva jsou univerzálně vhodná pro všechny typy substrátů. Doporučujeme kombinovat hnojiva, substráty a doplňky stejných značek.

Úprava pH a ochrana rostlin

V dalších kategoriích najdete vše pro snížení a zvýšení pH živného roztoku pomocí kyselin a hydroxidů nebo přípravky na ochranu rostlin v podobě fungicidů a insekticidů. Přečtěte si článek Jak chránit rostliny.

Úprava pH je důležitá pro optimální příjem živin.

Aliette 80 WG 10 g Fungicid k ochraně proti plísni na jahodníku a zelenině Aliette 80 WG 10 g Fungicid k ochraně proti plísni na jahodníku a zelenině
Top produkt -13 %
Hydroponické pěstování a pěstování jahod a další zeleniny se neobejde bez řádné ochrany proti plísni. Fungicid ALIETTE ve formě dispergovatelného prášku k ochraně proti plísni na listech chmele, tykvovité zeleniny a zejména jahodníku. Účinná látka Fosetyl-Al - 800 g   Působení Aliette 80 WG je plně systémový fungicid s akropetálním a bazipetálním rozvodem v rostlině zajišťujícím dokonalou ochranu nezasažených částí včetně nových přírůstků po aplikaci. Používá se preventivně v době a..
195 Kč 225 Kč
Mairol základní hnojivo Hydropflege hydrokulturní 1000 ml Mairol základní hnojivo Hydropflege hydrokulturní 1000 ml
-25 %
Hydroponické pěstování a pěstování zeleniny, salátů a bylin ve skleníku se neobejde bez řádného hnojení. Mairol na hydroponii Hydropflege je speciálně na ovoce a zeleninu, dává rostlinám silný a zdravý růst a podporuje aktivitu organismy. Pro silný kořenový systém a tvorbu chutné a šťavnaté sklizně. Mairol hnojivo je obzvlášť účinné a zásobuje všechny rostliny vším so potřebují, fosforem a kvalitními stopovými prvky, obzvláště dodává železo, a cenné vitamíny přirozeným způsobem. Turbo ak..
445 Kč 595 Kč
Mairol základní hnojivo na borůvky Premium Liquid 1000 ml Mairol základní hnojivo na borůvky Premium Liquid 1000 ml
-20 %
Hydroponické pěstování a pěstování zeleniny a borůvek se neobejde bez řádného hnojení. Mairol na borůvky Premium je speciálně na jednobarevné ovoce a zejména borůvky, dává rostlinám silný a zdravý růst a podporuje aktivitu organismy. Pro silný kořenový systém a tvorbu chutné a šťavnaté sklizně. Mairol hnojivo je obzvlášť účinné a zásobuje všechny rostliny vším so potřebují, fosforem a kvalitními stopovými prvky, obzvláště dodává železo, a cenné vitamíny přirozeným způsobem. Turbo aktivní..
395 Kč 495 Kč
Mairol základní hnojivo na citrusy energie Liquid 500 ml Mairol základní hnojivo na citrusy energie Liquid 500 ml
-20 %
Hydroponické pěstování a pěstování citrusů ve skleníku se neobejde bez řádného hnojení. Mairol Citrus složení hnojiva je ve své zcela speciálně na vysoké živin potřeby tento středomořském rostliny. Díky vysokému podílu dusíku zajišťuje rovnoměrný, zdravý růst, podporuje tvorbu květů, plodů a zabraňuje díky dalším látkám, zinku i listům Citrusové rostliny milují světlé a slunná místa, venku jsou ve skleníku ideální. Jako rostlina potřebuje substrát vždy s kyselou zeminou (hodnota pH 5,5 ..
395 Kč 495 Kč
Mairol základní hnojivo na zeleninu Kick Liquid 1000 ml Mairol základní hnojivo na zeleninu Kick Liquid 1000 ml
-20 %
Hydroponické pěstování a pěstování zeleniny, salátů a bylin ve skleníku se neobejde bez řádného hnojení. Mairol na zeleninu Kick je speciálně na ovoce a zeleninu, dává rostlinám silný a zdravý růst a podporuje aktivitu organismy. Pro silný kořenový systém a tvorbu chutné a šťavnaté sklizně. Mairol hnojivo je obzvlášť účinné a zásobuje všechny rostliny vším so potřebují, fosforem a kvalitními stopovými prvky, obzvláště dodává železo, a cenné vitamíny přirozeným způsobem. Turbo aktivní efe..
395 Kč 495 Kč
Mairol základní hnojivo organické Pflan Zenfit Liquid 1000 ml Mairol základní hnojivo organické Pflan Zenfit Liquid 1000 ml
-25 %
Hydroponické pěstování a pěstování zeleniny, salátů a bylin ve skleníku se neobejde bez řádného hnojení. Mairol Pflan Zenfit je speciálně na ovoce a zeleninu, dává rostlinám silný a zdravý růst a podporuje aktivitu organismů. Mairol Pflan Zenfit 1000 ml – s důmyslným chmelovým extraktem Mairol Pflan Zenfit je vysoce účinný. Receptura vychází ze zkušeností a ve zvláštním procesu chmelového extraktu a přidáním cenných minerálních surovin. Rostlinné živiny jsou tak v organické a minerálním..
445 Kč 595 Kč
Plagron Hydro A+B 1 l, základní hnojivo na hydroponii pro růst a květ
Top produkt -7 %
Hydroponické pěstování jahod, salátů a bylin se neobejde bez řádného hnojení. Minerální hydroponické hnojivo Plagron Hydro A+B 1 l bylo vyvinuto pro pěstování bylinek v inertních substrátech (rockwool, keramzit apod.) v odtokových i recirkulačních zavlažovacích systémech nebo květináčích. Koncentrovaná výživa Plagron Hydro A+B poskytuje dostatek živin po celý pěstební cyklus. Univerzální hnojiva a substráty pro hydroponii a pěstování zeleniny Růst podporující složka A je bohatá n..
395 Kč 425 Kč
Plagron Hydro A+B 5 l, základní hnojivo na hydroponii pro růst a květ
-13 %
Hydroponické pěstování jahod, salátů a bylin se neobejde bez řádného hnojení. Minerální hydroponické hnojivo Plagron Hydro A+B 5 l bylo vyvinuto pro pěstování bylinek v inertních substrátech (rockwool, keramzit apod.) v odtokových i recirkulačních zavlažovacích systémech nebo květináčích. Koncentrovaná výživa Plagron Hydro A+B poskytuje dostatek živin po celý pěstební cyklus. Univerzální hnojiva a substráty pro hydroponii a pěstování zeleniny Růst podporující složka A je bohatá n..
1 645 Kč 1 895 Kč
Polyversum 5g Biogarden proti plísňovým chorobám rostlin Polyversum 5g Biogarden proti plísňovým chorobám rostlin
Top produkt -12 %
Polyversum je mikrobiologický fungicidní preparát používaný k ochraně rostlin proti houbovým chorobám napadajícím především kořeny, kořenové krčky či paty stébel. Houbové choroby a plísně mohou asi v 80% rozhodnout o úrodě nebo neúrodě na našich zahrádkách. Plísně a parazitické houby napadají rostliny, snižují jejich imunitu a dokáží růst na jejich živých i mrtvých tkáních.Parazitují nejen na viditelných částech rostliny a plodech, ale pomáhají ke vzniku kořenových hnilob a tím k zániku celé ros..
145 Kč 165 Kč
Keramzit Canna Aqua Clay Pebbles 45l keramzitový substrát Keramzit Canna Aqua Clay Pebbles 45l keramzitový substrát
Top produkt -7 %
Substrát pro hydroponii. Inertní pěstební substrát Canna Aqua Clay Pebbles jsou lehké vysušené kuličky z jílu. Canna keramzit je vhodný pro pěstování bylinek v recirkulačních i odtokových run to waste systémech. Někdy se používá jako drenáž na dno květináčů, nebo truhlíků se zeminou nebo kokosem. se dá používat opakovaně. Výhody keramzit substrátu Canna Aqua Clay Pebbles lehké inertní médium je zcela bez živin nebo jiných látek vysoká propustnost a vzdušnost podporuje rozvoj kořenov..
675 Kč 725 Kč
Modré lepové desky Stopset 10x25 cm, k odchytu škodlivého hmyzu Modré lepové desky Stopset 10x25 cm, k odchytu škodlivého hmyzu
Top produkt -6 %
Modré lepové desky Stopset M slouží k ochraně rostlin jako bramboříku, begonií, gerber, fikusů , rajřat, okurek  paprik a zelí před škůdci jako je třásněnka západní, třásněnka chmelová, třásněnka zahradní. Aplikují se zavěšením a balení obsahuje 5 kusů lepivých desek. Ochrana zeleniny – rajčat, okurek, zelí, paprik atd. Lepové desky lapají: třásněnka západní, třásněnka zahradní, třásněnka chmelová atd Jak se desky používají: Lapače rozvěste současně se sadbou rostlin. K zavěšení použ..
65 Kč 69 Kč
Plagron Hydro Cocos 45 l, kokosový substrát s keramzitem pro hydroponii
-10 %
Substrát pro hydroponii. Špičková kokosová vlákna Cocos Premium jsou doplněna o kvalitní keramzit Euro Pebbles. Výsledkem je univerzální substrát Plagron Hydro Cocos 60/40, který je vhodný pro pěstování bylinek v květináčích i recirkulačních hydroponických systémech. Výrobce doporučuje používat základní výživu (Plagron Hydro A+B nebo Plagron Cocos A+B) od prvního dne. Kombinovaný substrát Plagron Hydro Cocos 60/40 ve 45 litrovém balení se dá používat opakovaně. Přednosti kokosového substrá..
475 Kč 525 Kč
Žluté lepové desky Stopset 10x25 cm, k odchytu škodlivého hmyzu
Top produkt -6 %
Žluté lepové desky Stopset slouží k ochraně rostlin. Žluté slouží k odchytu molice, smutnice, vrtule, létavých mšic, dřepčíka a nosatců. Aplikují se zavěšením a balení obsahuje 5 kusů lepivých desek. Ochrana rostlin a zeleniny ve sklenících. Chrání i pokojové rostliny, třešně a zejména rostliny ve sklenících. Jak se desky používají: Lapače rozvěste současně se sadbou rostlin. K zavěšení použijte provázek. Jakmile jsou lapače pokryty hmyzem, vyměnte je za nové. Skladování Skladu..
65 Kč 69 Kč
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)
TOPlist