Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

PÉČE, OCHRANA ROSTLIN

PÉČE, OCHRANA  ROSTLIN

Přípravky na ochranu rostlin a proti škůdcům jsou velmi důležité. I když připravíte svým rostlinám jen ty nejlepší podmínky, budete se o ně starat jako o vlastní děti, stejně se může objevit záškodník, který vás zničehonic překvapí a v mžiku všechno zničí. A to by byla velká škoda. Naštěstí je na trhu dostatek přípravků, jak se proti nim bránit. Prevence a ochrana rostlin je důležitá!

Vybavíme vás arzenálem zbraní proti plísním i proti škůdcům, na které můžete zaútočit i biologickými zbraněmi. Osvědčené jsou také lepové desky, které zachytí parazity dřív, než se k rostlinám stihnou dostat. Ale pamatujte si, že kdo je připraven, není zaskočen.

Výhodnější je preventivní ochrana rostlin

Základem je co nejčistší prostředí v pěstebním prostoru. Rozhodně se vyplatí pravidelně sledovat jejich kondici a růst. Škůdci všeho druhu jsou problémem hlavně pro venkovní i skleníkové pěstitele. Velmi účinným pomocníkem jsou postřiky na listy, které je ochrání před sviluškami, třásněnkami, mšicemi a jiným nebezpečným hmyzem. Rostliny mohou být ohroženy i nepříznivými podmínkami a stresovými situacemi jako jsou vysoká a nízká teplota, sucho, vlhkost nebo přesazení.

Prevenci a ochranu rostlin proto nikdy nepodceňujte. Při používání přípravků dodržujte pokyny na etiketě nebo v návodu. Používejte pomůcky jako jsou rukavice, brýle nebo ochranné obleky. Chemické přípravky používejte uvážlivě.

Modré lepové desky Stopset 10x25 cm, k odchytu škodlivého hmyzu Modré lepové desky Stopset 10x25 cm, k odchytu škodlivého hmyzu
-6 %
Modré lepové desky Stopset M slouží k ochraně rostlin jako bramboříku, begonií, gerber, fikusů , rajřat, okurek  paprik a zelí před škůdci jako je třásněnka západní, třásněnka chmelová, třásněnka zahradní. Aplikují se zavěšením a balení obsahuje 5 kusů lepivých desek. Ochrana zeleniny – rajčat, okurek, zelí, paprik atd. Lepové desky lapají: třásněnka západní, třásněnka zahradní, třásněnka chmelová atd Jak se desky používají: Lapače rozvěste současně se sadbou rostlin. K zavěšení použijte provázek. Jakmile jsou lapače pokryty hmyzem, vyměnte je za nové. Skladování Skladujte v ..
65 Kč 69 Kč
Žluté lepové desky Stopset 10x25 cm, k odchytu škodlivého hmyzu
-6 %
Žluté lepové desky Stopset slouží k ochraně rostlin. Žluté slouží k odchytu molice, smutnice, vrtule, létavých mšic, dřepčíka a nosatců. Aplikují se zavěšením a balení obsahuje 5 kusů lepivých desek. Ochrana rostlin a zeleniny ve sklenících. Chrání i pokojové rostliny, třešně a zejména rostliny ve sklenících. Jak se desky používají: Lapače rozvěste současně se sadbou rostlin. K zavěšení použijte provázek. Jakmile jsou lapače pokryty hmyzem, vyměnte je za nové. Skladování Skladujte v původním obalu na suchém místě, odděleně od potravin, krmiv a chemikálií. Teplota skladování: ..
65 Kč 69 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
TOPlist