Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

SKLENÍKY GAMPRE SANUS

SKLENÍKY GAMPRE SANUS

Odolné zahradní skleníky v akci. Zahradní skleníky Gampre Sanus  o šířce 220 nebo 290 cm, délkou až 640 cm a  6 mm polykarbonátem a UV ochranou dokonale ochrání vaši úrodu a zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

Hliníkové profily jsou pevné a masivní. Skleník využívá vlastní konstrukční systém, pouze nerezový a hliníkový spojovací materiál a velmi pevné profily.

Doprava skleníků zdarmaNáš Zahradní Skleník má všechny desky o síle 6 mm, kostra ze zesílených ALU profilů a hlubokých drážek. Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní a přitom krásný skleník, tak zvolte náš originální skleník.

Drážka na polykarbonát je 12,7 mm hluboká, takže žádný vítr pevnou desku s certifikovaným 6mm pokrytím nikam neodnese! Dveře jsou na pantech!

Skleníky Gampre

Pouze u nás nákupem oficiálních produktů získáváte maximální záruku kvality, prověřenou časem a náročným zákazníkem. Nespolupracujeme s žádným jiným prodejcem v ČR a oficiální produkty se zárukou najdete pouze na našich stránkách.

*Výhodné ceny montáží v celé ČR! Montáže i doprava na Slovensko! Slevy na originální příslušenství a zavlažování a vytápění skleníků! To vše od oficiálního dovozce.

Možnost volby barvy konstrukce!

RAL7016RAL9005Novinkou je možnost volby barevného provedení celého skleníku (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně bez příplatku.

Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník HOBBY LINE.

U skleníku je ZDARMAZákladový bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce, hliníkové výztuhy, nerezový montážní materiál a automatické otvírače oken THERMOVENT na všech oknech. Konkrétní doplňky zdarma naleznete u jednotlivých typů a konkrétní velikosti!

Dodatečné větrací okno pro zahradní skleník Gampre Sanus, 6 mm + zdarma otvírač Dodatečné větrací okno pro zahradní skleník Gampre Sanus, 6 mm + zdarma otvírač
Top produkt -9 %
Dodatečné větrací okno pro zahradní skleník Gampre Sanus pro všechny námi dodávané velikosti. Dodatečné okno so skleníku má rám z hliníkového profilu a desku z polykarbonátu 6mm, přičemž hrana je opatřena hliníkovým zakončovacím profilem. Okno do zahradního skleníku je sestavené a součástí je otvírač! Jedná se o originální příslušenství pro zahradní skleníky GAMPRE SANUS a je možné včetně automatického otvírače. Instalace je velmi jednoduchá zasunutím do hřebene skleníku a zasunutí do pož..
2 295 Kč 2 525 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-7, 220 x 290 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -22 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-7, s délkou 290 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základ..
20 950 Kč 26 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-8, 220 x 360 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-8, 220 x 360 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -14 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Zákla..
24 950 Kč 28 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-10, 220 x 430 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-10, 220 x 430 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -15 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Zákla..
27 950 Kč 32 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-11, 220 x 500 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-11, 220 x 500 cm, 6 mm + zdarma otvírač, pásky a svorky
Top produkt -18 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-11 s délkou 500 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základ..
30 950 Kč 37 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-12, 220 x 570 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-12, 220 x 570 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky
Top produkt -13 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-12 s délkou 570 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základ..
33 950 Kč 38 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS L-15, 220 x 640 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky Skleník GAMPRE SANUS L-15, 220 x 640 cm, 6 mm + zdarma otvírače, pásky a svorky
-9 %
Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-15 s délkou 640 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. Každý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základ..
38 950 Kč 42 950 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
TOPlist