Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

SKLENÍKY SANUS TOMATO

SKLENÍKY SANUS TOMATO

Máte malou zahrádku, terasu nebo jen balkón? Pořiďte si malý skleník Tomato s kvalitní výplní pro lepší tepelné vlastnosti. Malé hliníkové zahradní skleníky a balkónové skleníky jsou z kvalitních hliníkových bezúdržbových profilů, které zajišťují žádnou údržbu do budoucna.  Pěstovatelé vlastní zdravé zeleniny a milovníci zahradničení mají mnoho pádných důvodů pro pořízení vlastního skleníku. 

Rajčatový skleník Kinplast Gampre Sanus Tomato jsou experti na pěstování rajčat a paprik zařazeny do kategorií Hobby, Expert a Profi. Hliníkové a bezúdržbové konstrukce mají životnost minimálně 30 let, a tak garantujeme kvalitu v každé fázi.  Skleník je vyrobený z masivních hliníkových profilů 15 x 15, 20 x 20 nebo dokonce 25 x 25 mm, každý model dodáváme s prosklením z tepelně izolačních dvoustěnných polykarbonátových desek síly 6 nebo 10 mm. Prostě nic nenecháváme náhodě.

Pádné argumenty, proč si pořídit náš speciální rajčatový skleník.

 1. Neomezená životnost
 2. Žádná budoucí údržba
 3. Prémiová kvalita materiálů
 4. Nejlepší podmínky růstu
 5. Stabilita a tuhost konstrukce 
 6. Široká nabídka velikostí
 7. Snadná montáž
 8. Variabilní umístění
 9. Prostě žádná levná Čína 

  Agrosfera ověřeno zákazníkyGarance kvality Premiová kvalita​​Co je více než naše dobré argumenty? Mnoho spokojených zákazníků, kteří již pěstují v našich sklenících vlastní zdravou zeleninu.

My máme vymazlené skleníky pro vaše nové pěstitelské plány.

Vaše vlastní zahrada je něco krásného, ​​nabízí tolik prostoru a možností. Můžete si nyní vypěstovat vlastní rostliny  a zeleninu na vlastní zahradě. To znamená, že získáte lahodnou a především neupravenou zeleninu, které nejen jinak chutná, máte ji vždy čerstvou, ale také šetří peníze.

Skvělá věc, ne vždy k tomu potřebujete velký skleník. Na balkónech, terasách, zahradních záhonech nebo na vyvýšených záhonech lze pěstovat mnoho zeleniny.

Pokud začínáte, tak více se dočtete v naší Poradně Kroky k úspěšné sklizni rajčat.

Rajčatový skleník Tomato  je především dobrou volbou pro ty, kteří nemají mnoho prostoru a přesto chtějí svým rostlinám rajčat vytvořit ty nejlepší možnosti růstu. Zkrášlit zahradu kvalitním vybavením, které má svoji cenu. Rajčatový dům je vynikající volbou pro nejlepší rajčatové podmínky.

Vyvýšený záhon Profi, hliníkový záhon na 120 litrů z 3 mm sendvičového izolačního hliníku, 75 x 75 x 29 cm, bílý Vyvýšený záhon Profi, hliníkový záhon na 120 litrů z 3 mm sendvičového izolačního hliníku, 75 x 75 x 29 cm, bílý
-15 %
Základ hliníkového vyvýšeného záhonu. Pevné hliníkové boky co se nedeformují a snadno montují. Profi vyvýšené záhony jsou vhodné pro pěstování sazenic, zeleniny, jahod, nízko i vysoce rostoucích plodin na zahradě, balkonu či terase. Hliníkové vyvýšené záhony výrazně snižují množství vody a hnojiv, které vaše rostliny potřebují a drží stabilní tvar oproti plastovým. Velmi snadná montáž a téměř neomezená životnost Zda chcete velký skleník, fóliák nebo malý skleník z polykarbonátu na r..
4 645 Kč 5 450 Kč
Pařeniště na balkón GA12 dvoudílné, 100 x 120 x 40 cm, 4 mm, 4 okna Pařeniště na balkón GA12 dvoudílné, 100 x 120 x 40 cm, 4 mm, 4 okna
-8 %
Pařeniště GA12 využijete také na každé zahradě, na balkóně nebo na terase. Jeho dobré tepelně izolační vlastnosti ochrání rostliny před jarními a přízemními mrazíky. Je vyrobené z kvalitních polykarbonátových desek s UV filtrem, které zajišťují dobré proudění světla dovnitř. Skleník na balkón a terasu GA12 má 4 mm polykarbonát je určený pro pěstování zejména salátů a nízkých rostlin a rostlin v nádobách. Skleník má hliníkovou konstrukci a dutinkovou polykarbonátou výplň. Základní rozměr..
2 750 Kč 2 990 Kč
Skleník na balkón GAMP A-2, 130 × 52 × 140 cm, 4 mm polykarbonát Skleník na balkón GAMP A-2, 130 × 52 × 140 cm, 4 mm polykarbonát
-15 %
Robustní boční (ke stěně) skleník se skládá ze stabilních eloxovaných hliníkových profilů. Balkónový nebo terasový pomocný skleník je ideální k postavení na stěnu domu (nemá zadní stěnu), na balkóně nebo na terase. Skleník na balkón a terasu GAMP A-2 má 4 mm polykarbonát je určený pro pěstování zejména rajčat, paprik a rostlin v nádobách. Skleník má hliníkovou konstrukci a dutinkovou polykarbonátou výplň jakou znáte např. z pařenišť. Základní rozměry: 130 × 52 × 140 cm (ŠxHxV) a plocha 0,68 ..
9 750 Kč 11 500 Kč
Skleník na balkón GAMP A-3, 182 × 52 × 190 cm, 4 mm polykarbonát Skleník na balkón GAMP A-3, 182 × 52 × 190 cm, 4 mm polykarbonát
Top produkt -19 %
Robustní boční (ke stěně) skleník se skládá ze stabilních eloxovaných hliníkových profilů. Balkónový nebo terasový pomocný skleník je ideální k postavení na stěnu domu (nemá zadní stěnu), na balkóně nebo na terase. Skleník na balkón a terasu GAMP A-2 má 4 mm polykarbonát je určený pro pěstování zejména rajčat, paprik a rostlin v nádobách. Skleník má hliníkovou konstrukci a dutinkovou polykarbonátou výplň jakou znáte např. z pařenišť. Základní rozměry: 182 × 52 × 190 cm (ŠxHxV) a plocha 0,95 ..
11 750 Kč 14 500 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist