Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

OTVÍRAČE OKEN

OTVÍRAČE OKEN

Osvědčené a kvalitní automatické otvírače skleníkových oken a náhradní písty.

Nekvalitní produkty u nás nehledejte! Máme zahradníky osvědčené druhy!

Gampre.cz vám poradí jak vybírat navíjecí Automatický otvírač oken. Vybírejte si podle parametrů, doporučení a srovnávejte ceny z internetových obchodů, naše nabídka je za trvale výhodné ceny.

Automatický otvírač skleníkových oken s pákovým mechanismem. Naše univerzální automatické otvírače skleníkových oken s pákovým mechanismem jsou určeny pro většinu typů oken a skleníků.

Zajišťují otvírání skleníkových oken podle vnitřní teploty ve skleníku v rozmezí 17 - 25 C° a zvednou až 30 kg okno. Automatický otvírač pracuje na principu roztažnosti látky. Není potřeba žádných baterií ani elektřiny!

Automatický otvírač skleníkového okna THERMOVENT Automatický otvírač skleníkového okna THERMOVENT
-17 %
Automatický otvírač skleníkových oken s pákovým mechanismem Thermovent®.  Tento univerzální automatický otvírač skleníkových oken   s pákovým mechanismem je určen pro většinu typů našich skleníků, zejména se hodí pro konstrukce z jeklových profilů. Zajišťuje otevírání skleníkových oken podle vnitřní teploty ve skleníku v rozmezí 17 - 25C°. Automatický otvírač pracuje na principu roztažnosti látky. Je vyroben z masivního válce s kapalinou, nerezové tyče s kloubem a pístu. Náplň tvoří nehořlavá parafínová směs. Pákový mechanismus zajistí díky své malé konstrukci uchycení i na okraj okna. Vzdá..
1 245 Kč 1 495 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
TOPlist