Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

ZAHRADNÍ OSVĚTLENÍ

ZAHRADNÍ OSVĚTLENÍ

V noci poskytuje zahradní osvětlení jistější pohyb po cestách a schodech, činí obytnými nasvícená posezení a konečně prohlubuje estetickou působnost stromů, květin a technických prvků. Díky vnějšímu osvětlení prodloužíte obyvatelnost zahrady do pozdních nočních hodin. Světlo v mnoha případech odradí nevítané návštěvníky a zvýší tak bezpečnost domu i jeho obyvatel.

Pomocí venkovního osvětlení proměňte svou zahradu v ráj, ve kterém se budete cítit dobře.

Krásně osvětlená zahrada vypadá jako rozšíření obývacího pokoje. V létě je pro mnohé dokonce náhradou obývacího pokoje. Atmosféra, a proto dobrý pocit, stojí a padá s atmosférickým zahradním osvětlením. I v zimě vám krásně osvětlená zahrada zajistí dobrou náladu, i když si ji raději užijete zevnitř.

Osvětlení zahrady a venkovní části domu splňuje praktickou i estetickou úlohu hned několikanásobně.

S atmosférickým osvětlením zahrady si můžete svoji zahradu užívat po celý rok. Vždyť kdo by chtěl stahovat žaluzie za soumraku nebo se dívat do tmavé díry z obývacího pokoje? Pomocí osvětlení proměňte svou zahradu v ráj, ve kterém se budete cítit dobře. Ukážeme vám, jak to funguje.

Venkovní osvětlení prodlouží pobyt na zahradě a zvýší bezpečnost kolem vašeho domu. Do exteriéru můžete umístit reflektory. Na zdi domu instalujte venkovní nástěnné osvětlení. Dřevěnou terasu mohou lemovat vestavná osvětlení. Temný kout nebo jezírko osvětlete venkovním bodovým osvětlením. Cestu od branky ke vchodovým dveřím zvýrazněte sloupkovým osvětlením. Na balkón nebo terasu se hodí lucerny a další modely venkovního závěsného osvětlení. Energii a peníze vám ušetří solární osvětlení. Aby vše dobře svítilo, nezapomeňte promyslet rozmístění zahradních zásuvek. Pak budou systémy zahradního osvětlení svítit tak, jak si přejete.

Osvětlení čísla domu LED XSolar LH-N se spínačem soumraku, 4000 kelvin, antracit Osvětlení čísla domu LED XSolar LH-N se spínačem soumraku, 4000 kelvin, antracit
-15 %
Solární světlo pro venkovní osvětlení domovního čísla. Uvítáte perfektní osvětlení pro exteriér domu, kůlnu, garáž nebo se zajímáte o osvětlení při večerních posezeních na terase? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout ani venkovní nástěnná lampa Steinel pro domovní číslo. Nejpokrokovější, nejúčinnější a tvarově nejkrásnější řešení k opatření vašeho vchodu automaticky osvětleným domovním číslem. Díky integrovanému automatickému tlumení se při stmívání zapne a při rozednívání zase vypne. Provoz je nezávislý na elektrické síti. Vestavěný výkonný Lithium-Ferrum akumulátor je díky ..
2 290 Kč 2 695 Kč
Zahradní solární lampa s detektorem pohybu, 106 LED, 3 režimy, 2200 mAh Zahradní solární lampa s detektorem pohybu, 106 LED, 3 režimy, 2200 mAh
-17 %
Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 106 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, voděodolné svítidlo (IP65). Super jasné zahradní světlo na 8 -12 hodin a vysoce účinný solární panel s baterií. Split solární panel: Ve srovnání s běžnými solárními lampami oddělujeme solární panel a hlavní těleso světla, můžete sluneční kolektor nainstalovat na slunečném místě pomocí vodotěsného kabelu s délkou 5 m až 16,5 m, abyste přes den ukládali mnohem více proudu a v noci produkovali jasnější světlo. Vysoce kvalitní osvětlení: S 106 solárními led rozpoznání..
990 Kč 1 190 Kč
Zahradní solární lampa s detektorem pohybu, 56 LED, 300 lm, 7000 kelvin, 1200 mAh Zahradní solární lampa s detektorem pohybu, 56 LED, 300 lm, 7000 kelvin, 1200 mAh
-13 %
Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 56 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, voděodolné svítidlo (IP65). Super jasné (7000 kelvin) zahradní světlo, 300 lm a vysoce účinný solární panel s baterií. Split solární panel: Ve srovnání s běžnými solárními lampami oddělujeme solární panel a hlavní těleso světla, můžete sluneční kolektor nainstalovat na slunečném místě pomocí vodotěsného kabelu s délkou 5 m až 16,5 m, abyste přes den ukládali mnohem více proudu a v noci produkovali jasnější světlo. Vysoce kvalitní osvětlení: S 56 solárními led rozpo..
1 290 Kč 1 490 Kč
Zahradní solární lampa s detektorem pohybu, 90 LED, 4 režimy, USB, 800 lm, 2600 mAh Zahradní solární lampa s detektorem pohybu, 90 LED, 4 režimy, USB, 800 lm, 2600 mAh
-9 %
Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 90 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, 4 režimy, voděodolné svítidlo má vyměnitelné baterie. Super jasné (6000 kelvin) zahradní světlo, 800 lm a vysoce účinný solární panel s baterií. Navrženo s vysoce výkonnými 90 LED perlami a čipy pro řízení energie, solární světlo nabízí vynikající osvětlení, které je mnohem jasnější než jiné podobné žárovky. Solární panel absorbuje a mění sluneční paprsky v elektřině a ukládá se do baterie 2600 mAh. Provoz je nezávislý na elektrické síti. Vestavěný výkonný akumuláto..
1 350 Kč 1 490 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist