Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

VYTÁPĚNÍ, OHŘEV

VYTÁPĚNÍ, OHŘEV

Multifunkční vytápění, vytápění skleníku, zimních zahrad, garáží a sklepů, které díky termostatu zajišťuje jak přitápění v jarním období, tak i nucené větrání v letním období. Vytápěný skleník umožní nadšeným pěstitelům rozvinout svou zálibu skutečně velkoryse.

Poradíme Vám jak vybírat vytápění skleníku. Máme osvědčené vytápění zimních zahrad a skleníků.

Celoročně vytápěný skleník je sen mnoha zahrádkářů – na rozdíl od okenních parapetů v pokoji poskytuje dostatek světla i prostoru. Vytápění, které umožní celoroční růst i choulostivých rostlin, je poměrně nákladné, ale koneckonců existují i dražší a méně ušlechtilé koníčky. Vytápění, které zajistí pouze podmínky pro zimování rostlin, jež nesnášejí mráz, je mnohem levnější.

Osvědčené vytápění pro skleníky, zimní zahrady a jejich regulace. Gampre.cz vám poradí jak vybírat. Vybírejte si podle parametrů, doporučení, naše nabídka je za dobré ceny.

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené, odolné a preferované vytápění a regulaci za příznivé ceny.

Digitální mini teploměr -50 °C ~ + 70 °C s přísavkou a sondou pro inkubátor Digitální mini teploměr -50 °C ~ + 70 °C s přísavkou a sondou pro inkubátor
-10 %
Digitální mini teploměr je ideální do odchoven a líhní má kompaktní malé rozměry a voděodolnou soundu, kterou lze ponořit i do kapaliny. S praktickým teploměrem můžete prostřednictvím jasného displeje sledovat teplotu a nyní máte kontrolu nad teplotou v líhni a odchovně. Po zbytek času využijete i v místnostech, kde trávíte většinu času. Kvalitní teploměr pro všestranné měření teploty. Vestavěný přesný a citlivý snímač teploty. Měřicí rozsah teploty od -50 70 do +70 ℃, přesnost je +/- 1 °C. Rozměry: 58 x 38 x 15 mm. Napájení: LR44 článková baterie (součástí dodávky). Teploměr a ..
175 Kč 195 Kč
Vytápění skleníku BioGreen Palma 2000 W Vytápění skleníku BioGreen Palma 2000 W
-23 %
Elektrické topidlo – multifunkční elektrické vytápění skleníků a zimních zahrad, které díky 2 termostatům zajišťuje jak přitápění v jarním období, tak i nucené větrání v letním období. Nastavení teploty sepnutí přístroje od -5°C do 85 °C při toleranci +- 5°C. Vzduchová cirkulace 163 m3/h. Výkon max. 2000 W. Ochrana proti vodě IP X4. K tomuto zařízení lze zakoupit digitalní termostat, který vám umožní topení automatizovat. Naprosto jednoduchá instalace 100% záruka spokojenosti Nerezové provedení Objem cirkulovaného vzduchu: 163 m3/hod. Nastavení termostatu je v rozsahu -5 - 85..
3 445 Kč 4 495 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
TOPlist