Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

O NÁS

Od roku 2021 je společnost „AgroSféra s.r.o.“, co byla založena v Královéhradeckém kraji, je přední dovozce, výrobce zahradních a balkónových skleníků a fóliovníků. Mezi obory podnikání, které zajišťuje, patří: Výroba zahradních skleníků, fóliovníků, voliér a příslušenství pro skleníky, dovoz a výroba pomůcek pro pěstování zeleniny.

  Společnost je aktivní bez omezení činnosti. Společnost je nová a zájem o její produkty neustále roste.

V jejím vedení po celou dobu působí pouze jeden majitel a jednatel.

Prodejem zahradních, chovatelských a pěstebních potřeb navazuje na podnikání, které provozuje od roku 1991.

Náš výběr skleníků a jejich vybavení byl a bude vždy s důrazem na kvalitu, příznivou cenu, účelnost využití, řešením praktických detailů, odolnosti a zkušenosti ostatních uživatelů a zahrádkářů.

Nejrychlejší způsob, jak pěstovat zdravou zeleninu je v našich originálních sklenících. Podívejte se na kvalitu našich skleníků a porovnávejte s konkurencí.

Přejeme Vám příjemný nákup, pohodlí a mnoho radosti a užitku se zakoupeným zbožím.

Nákupem oficiálních produktů od společnosti AgroSféra s.r.o., získáváte maximální záruku kvality, prověřenou časem a náročným zákazníkem. Nespolupracujeme s žádným jiným prodejcem v ČR a oficiální produkty se zárukou najdete pouze na našich stránkách.

Odolné zahradní skleníky Hobby, Expert a Profi Line s  4 mm skleníkovým sklem dokonale ochrání vaši úrodu. Naše skleníky zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

Výhodné ceny montáží v celé ČR! Montáže i doprava na Slovensko! Slevy na originální příslušenství a zavlažování a vytápění skleníků! To vše pouze u nás.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, naši odbornost doložíme mnoha spokojeními zákazníky a referencemi.


Postavte si opravdový skleník a vyzkoušejte naše vybavení, zavlažování, vytápění a další vychytávky na pěstování a zjistíte opravdový rozdíl.


Proč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás lidmi doporučené a preferované produkty za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi používáme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.

Pokud nenajdete produkt, který hledáte, nebo máte speciální potřeby, kontaktujte nás na uvedeném telefonu nebo vyplňte kontaktní formulář a popište vaši potřebu. Třeba ZDE

 


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na www.gampre.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@gampre.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.

 

 

Vybírejte a nechte se inspirovat

TOPlist