Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

VENKOVNÍ PĚSTOVÁNÍ

VENKOVNÍ PĚSTOVÁNÍ

Venkovní hydroponické pěstování zeleniny. Tady najdete všechny základní potřeby pro outdoor pěstování zeleniny, bylinek a ostaních rostlin. Hledáte cenově dostupný, osvědčený nebo více nadupaný systém? Potřebujete inspiraci, pěstební trubky a komponenty? Jste ve správné kategorii.

Vše pro venkovní pěstování zeleniny hydroponií

Bylinkám i zelenině můžete i ve venkovním prostředí zajistit skutečně optimální podmínky. Žádné rozmary počasí už neohrozí vaši úrodu, sklízet navíc můžete na balkóně, terase i garáži. Pokud patříte mezi úplné začátečníky, doporučujeme si před výběrem produktů prohlédnout naši inspirační fotogalerii.

Nečekejte na jaro – začněte růst v hydroponii ještě dnes!

Pro pěstitele nikdy nebyla lepší nebo vzrušující doba, aby si vyzkoušeli hydroponii. Nyní, více než kdy jindy, hledají pěstitelé řešení problémů, které trápí zahrádkáře desítky let, a hydroponie může být právě tou nejlepší odpovědí, se kterou jsme zatím přišli. Pokud hledáte způsoby, jak snížit své provozní náklady, prodloužit vegetační období a maximalizovat zisky ve vašem skleníku, kontaktujte nás a podívejte se, co vám můžeme nabídnout, abychom vám mohli zařídit hydroponii. Může to být jen to nejlepší rozhodnutí, které uděláte po celý rok.

Jestliže první „zemědělská revoluce“ začala, když lidé začali pěstovat plodiny v hlíně, pak se objevil skleník a vzápětí druhá revoluce může být právě tehdy, když jsme je začali zeleninu z hlíny úplně vytahovat.

Mluvíme samozřejmě o hydroponii – revoluční bezpůdní metodě pěstování zeleniny, která spustila novou vlnu vzrušení i mezi zahrádkáři.

Jeden z hlavních důvodů zájmu o hydroponii: většina moderních systémů je navržena tak, aby nejen zvyšovala zisky, ale také snižovala dlouhodobé náklady. Ať už je to šetřením zdrojů nebo odstraněním tradičně časově náročné ruční práce, zítřejší pěstitelé mají na hydroponické technologii hodně rádi.

S výhodnými komplety ušetříte minimálně 20 %.

Pěstební boxy a fólie poskytnou bylinkám produktivní a bezpečné prostředí

Pěstební boxy si můžete pomocí postranní filtrace jednoduše roztřídit podle značky, tvaru, velikosti nebo typu fólie. Nejlepší odrazivostí oplývá fólie Orca nebo growboxy s matnou bílou fólií, například BudBox White PRO nebo Homebox Ambient. Pokud stan nechcete, mohly by se vám hodit odrazové nebo černobílé fólie.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

TOPlist