Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

DOMOVNÍ VYBAVENÍ

DOMOVNÍ VYBAVENÍ

Osvědčené a kvalitní zahradní a domovní potřeby, osvětlení, domovní telefony, kamery, zvonky, chytrá řešení pro dům a zahradu. Poradíme, jak vybírat chytré zahradní a domovní potřeby. Vybírejte si podle potřeby, doporučení a srovnávejte ceny z internetových obchodů, naše nabídka není úplná, ale je osvědčená, léty prověřená a v porovnání s kvalitou a užitnou hodnotou za výhodné ceny.

Vybrali jsme pro vás doporučené, vyzkoušené, praktické a osvědčené vychytávky pro dům a zahradu.

Nemáme vše, ale máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Díky moderním postupům a vybavením na podporu a poradnu vašeho projektu splňují naše řešení potřeby i náročným zahrádkářům. Přesto nevíte co vybrat? Tak nám zavolejte a napište.

Bezdrátový zvonek, sada 2 příjimačů, přes 300 m, 52 melodií, 4 hlasitosti, matný černý
-58 %
Domovní bezdrátový zvonek pro venkovní použití u vchodu do domu a doma máte dvě stanice do různých pokojů. Uvítáte perfektní osvětlení zvonku s detekcí, zajímáte osvětlení vnitrního přijímače. Nejpokrokovější, nejúčinnější a tvarově nejkrásnější řešení k opatření vašeho vchodu. Technické řešení: Další funkce vysílače: Přijímač tohoto bezdrátového dveřního zvonku má funkci relé, která může rozšířit dosah 300 m; silný průnik signálu pro lepší stabilitu signálu; nikdy nezmeškáte pozorně na vaše návštěvníky Dveřní zvonek s více možnostmi možnosti: 52 vyzváněcích tónů, bohatý a čis..
750 Kč 1 795 Kč
Bezdrátový zvonek, sada 2 příjimačů, přes 600 m, 56 melodií, 5 hlasitostí a LED bleskem, černý Bezdrátový zvonek, sada 2 příjimačů, přes 600 m, 56 melodií, 5 hlasitostí a LED bleskem, černý
-27 %
Domovní bezdrátový zvonek pro venkovní použití u vchodu do domu a doma máte dvě stanice do různých pokojů. Uvítáte perfektní osvětlení zvonku s detekcí, zajímáte osvětlení vnitrního přijímače. Nejpokrokovější, nejúčinnější a tvarově nejkrásnější řešení k opatření vašeho vchodu. Technické řešení: Další funkce vysílače: Přijímač tohoto bezdrátového dveřního zvonku má funkci relé, která může rozšířit dosah 600 m až na 1000 m; silný průnik signálu pro lepší stabilitu signálu; nikdy nezmeškáte pozorně na vaše návštěvníky Dveřní zvonek s více možnostmi možnosti: 56 vyzváněcích tónů ..
1 450 Kč 1 995 Kč
Bezpečnostní Wifi kamera 2K se solárním panelem, Ctronics PTZ WLAN IP, s baterií 10000 mAh, IP66 Bezpečnostní Wifi kamera 2K se solárním panelem, Ctronics PTZ WLAN IP, s baterií 10000 mAh, IP66
-11 %
Sledovací bezpečnostní Wifi kamera venkovní se solárním panelem, 2560 × 1440P Ctronics PTZ WLAN IP, kamera s vestěnou baterií 10000 mAh, otočná o 355°/95°, PIR rozpoznání osob, barevné noční vidění s bodovým světlem, krytí IP66. Plně barevné noční vidění až 25 metrů bez nutnosti přívodu elektřiny! Nejpokrokovější, nejúčinnější a tvarově nejkrásnější řešení k opatření vašeho vchodu bez nutnosti připojení na 230V. Technické řešení: 【2K 4MP a 25M barevné noční vidění se Spotlight】 PTZ bezpečnostní kamera s venkovní baterií je vybavena rozlišením 2K 4MP pro lepší stabilitu a jasnos..
4 450 Kč 4 995 Kč
Osvětlení čísla domu LED XSolar LH-N se spínačem soumraku, 4000 kelvin, antracit Osvětlení čísla domu LED XSolar LH-N se spínačem soumraku, 4000 kelvin, antracit
-15 %
Solární světlo pro venkovní osvětlení domovního čísla. Uvítáte perfektní osvětlení pro exteriér domu, kůlnu, garáž nebo se zajímáte o osvětlení při večerních posezeních na terase? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout ani venkovní nástěnná lampa Steinel pro domovní číslo. Nejpokrokovější, nejúčinnější a tvarově nejkrásnější řešení k opatření vašeho vchodu automaticky osvětleným domovním číslem. Díky integrovanému automatickému tlumení se při stmívání zapne a při rozednívání zase vypne. Provoz je nezávislý na elektrické síti. Vestavěný výkonný Lithium-Ferrum akumulátor je díky ..
2 290 Kč 2 695 Kč
Reverzní osmóza Platinum line plus 24V, vysokotlaké čerpadlo, 400 l/den Reverzní osmóza Platinum line plus 24V, vysokotlaké čerpadlo, 400 l/den
-10 %
Jednotka reverzní osmózy Platinum line plus 24V vč. vysokotlakého čerpadla pro výrobu až 400 litrů vyčištěné vody za den a Demineralizačním filtrem - se závěrečnou Iontoměničovou pryskyřicovou patronou a DI osmózou FTPC 200. Pokud máte nižší tlak vody, a osmóza má malý průtok, tak právě pro vás je toto sestava s čerpadlem určena. Osmóza pro výrobu měkké vody s nízkým obsahem soli pro pití, hydroponii, akvária a mnoho dalších aplikací. Systém reverzní osmózy platinum line plus je kompaktní a všestranná špičková jednotka. Dodává se se třemi velkými pouzdry 10" filtru. Filtrační vložky (akt..
12 950 Kč 14 450 Kč
Venkovní LED světlo detektor pohybu IP65, montáž na stěnu/rohové, antracit, 19 W 1700 lm 6000 K Venkovní LED světlo detektor pohybu IP65, montáž na stěnu/rohové, antracit, 19 W 1700 lm 6000 K
-13 %
Zahradní světlo pro venkovní zahradní použití, LED lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné/rohové svítidlo. Venkovní LED světlo detektor pohybu IP65, montáž na stěnu/rohové, barva antracit, skvělých 19 W, 1700 lm a jacná bílá barva 6000 K. Super jasné (6000 kelvin) zahradní světlo, 1700 lm a vysoce účinný detektor. Navrženo s vysoce výkonnými LED perlami a čipy pro řízení energie, světlo nabízí vynikající osvětlení, které je mnohem jasnější než jiné podobné světla. Provoz je na standardní elektrickou síť. Solární světlo září světlem s teplotou 6000 K, které má odstín mezi ..
1 990 Kč 2 290 Kč
Digitální teploměr s vlhkoměrem, thermo-hygro", velký displej Digitální teploměr s vlhkoměrem, thermo-hygro", velký displej
Top produkt -13 %
Stolní digitální teploměr a vlhkoměr "thermo-hygro" zajistí přehled o aktuálních podmínkách. Kontrolujte pohodlně teplotu a relativní vlhkost nejen ve sklenících a pěstebních místnostech nebo growboxech. Je vybaven přepínačem ° F / ° C a tlačítky minimální / maximální paměti. Jednoduchý přístroj je vybaven kabelovou sondou s čidlem. Kombinovaný Thermo-hygro metr na indoor pěstování Měření vnitřní teploty a vlhkosti + venkovní teplota. Rozsah měření teploty: -10 ° C ~ + 70 ° C. Rozsah měření vlhkosti: 20% ~ 90% relativní vlhkosti. Paměť pro Max / Min teplotu a vlhkost. Napá..
345 Kč 395 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
TOPlist