Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

ZAVLAŽOVÁNÍ ZAHRADY

ZAVLAŽOVÁNÍ ZAHRADY

Osvědčené a kvalitní zahradní zavlažování zahradní hadice, hadicové navijáky, zavlažovací sady pro skleníky a záhony. Automatické zavlažovací systémy pro zavlažování skleníků a záhonů. Gampre.cz vám poradí jak vybírat navíjecí zahradní zavlažování.

Zahradní rostliny potřebují dostatek vláhy. Když ji nezískají z mraků, je třeba zavlažovat uměle. Stoprocentně to platí při vedrech, které již u nás jsou.

Chcete si usnadnit zalévání? Analogové a ruční zavlažovací systémy, zavlažovací obrubníky pro zahrady poskytují rostlinám optimální podmínky pro růst a ušetříte až 70% vody. Prostě se zalévá efektivně!

Naplánujte zavlažování s námi. Zavlažovací systémy, řídící jednotky, zavlažovače,  hadice, kapače, postřikovače, držáky na hadice a další.

Nemáme vše, ale máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Díky moderním postupům a vybavením na podporu a poradnu vašeho projektu splňují naše řešení potřeby i náročným zahrádkářům. Přesto nevíte co vybrat? Tak nám zavolejte a napište.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

TOPlist