Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

PLATEBNÍ MOŽNOSTI

Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​

Dovolujeme si Vás tímto i požádat o udělení souhlasu se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou. Snažíme se šetřit naše lesy a tím pádem používat co nejméně papíru, proto převážně fakturu k Vašemu zboží nenaleznete v balíku, ale v elektronické podobě ji můžete obdržet. Doklad bude odeslán v samostatném e-mailu na Vámi uvedenou e-mailovou adresu v objednávce. Faktura slouží současně jako záruční list, převážně nám však stačí zaslat číslo objednávky a vše sami dohledáme. V případě, že Vaše technické a programové vybavení Vám neumožňuje si tento doklad vytisknout a požadujete zaslat fakturu v tiskové podobě poštou, napište nám tento požadavek. Pokud si odpovědí na tento e-mail nevyžádáte i doklad v tištěné podobě nebude standardně v zásilce přiložen. Zároveň Vám již nebudeme v dodávce zasílat doklady v tištěné podobě. Nedodání tištěné podoby dokladu nemá z Vaší strany žádný vliv na případné reklamace apod. Děkujeme, že chráníte naše lesy. Pokud jste registrovaný zákazník, doklad naleznete i ve své administraci uživatelského účtu.

Přejeme Vám mnoho radosti a užitku se zakoupeným zbožím.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu na gampre.cz!

Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

 • HOTOVĚ – DOBÍRKOU

  Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.
 • PLATEBNÍ KARTOU VISA/MASTERCARD

  Pouze při osobním vyzvednutí zboží u přepravce, pokud tuto službu nabízí, převážně řidiče PPL (malé zásilky),.

Okamžitý převod peněz z bankovního účtu u FioBank

Cenu zboží a případně náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy je kupující oprávněn uhradit prodávajícímu níže uvedenými způsoby:

 • - v hotovosti na dobírku, platební kartou (pokud dopravce tuto možnost poskytuje) v místě určeném kupujícím v objednávce zboží
 • - bezhotovostně převodem předem na účet prodávajícího č. 610685529/2010 vedený u Fio banky.

Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu příkazu z vaší banky. Nejrychlejší online platbu dohledáme u naší EquaBank (pokud jste také vlastníkem účtu u EquaBank). Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Instrukce pro platební převod obdržíte po dokončení objednávky v potvrzovacím emailu.

Částku za zboží můžete poukázat na náš bankovní účet pod variabilním symbolem, shodným s číslem objednávky. Zboží není připravovováno a expedováno do chvíle, dokud není celková částka připsaná na našem bankovním účtě.

Platbu v Kč prosím proveďte na účet číslo: 610685529/2010
jako VS uveďte: číslo objednávky

Jak nejrychleji zaplatit převodem?

 1. Zvolte si v kroku dokončování objednávky způsoby platby "Bankovní převod".
 2. Po dokončení objednávky obdržíte informačníe-mail s informacemi k bankovímu převodu.
 3. Jako Variabilní symbol zadejte číslo objednávky.
 4. Pro urychlení odeslání objednaného zboží nám můžete zaslat Potvrzení o převodu na náš e-mail.
 5. Došlou platbu překontrulujeme na našem účtě a zboží je možné odeslat.

Je dobré vědět

 • V pracovní dny bude vaše platba připsána do 24 hodin. V ostatní dny budou peníze na náš účet připsány následující pracovní den.
 • K využití plateby bankou je potřeba mít aktivní internetové bankovnictví.

Platba předem – převodem na účet

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme rekapitulaci objednávky a zaslané údaje použijete pro vaši platbu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Při platbě převodem předem:

 • zvolte si v kroku dokončování objednávky způsoby platby "Bankovní převod"
 • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
 • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou
 • při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)
TOPlist