Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

Vyvýšený záhon Profi, hliníkový záhon na 120 litrů z 3 mm sendvičového izolačního hliníku, 75 x 75 x 29 cm, bílý

Vyvýšený záhon Profi, hliníkový záhon na 120 litrů z 3 mm sendvičového izolačního hliníku, 75 x 75 x 29 cm, bílý
Vyvýšený záhon Profi, hliníkový záhon na 120 litrů z 3 mm sendvičového izolačního hliníku, 75 x 75 x 29 cm, bílý
-15 %
Vyvýšený záhon Profi, hliníkový záhon na 120 litrů z 3 mm sendvičového izolačního hliníku, 75 x 75 x 29 cm, bílý
Vyvýšený záhon Profi, hliníkový záhon na 120 litrů z 3 mm sendvičového izolačního hliníku, 75 x 75 x 29 cm, bílý
Vyvýšený záhon Profi, hliníkový záhon na 120 litrů z 3 mm sendvičového izolačního hliníku, 75 x 75 x 29 cm, bílý
4 645 Kč
5 450 Kč
 • : Na cestě je nová dodávka
 • Označení: Vyvýšený záhon Profi bílý
 • Velikost: 75.00cm x 75.00cm x 29.00cm
Prohlédnuto: 442

Vyvýšený záhonZáklad hliníkového vyvýšeného záhonu. Pevné hliníkové boky co se nedeformují a snadno montují.

Profi vyvýšené záhony jsou vhodné pro pěstování sazenic, zeleniny, jahod, nízko i vysoce rostoucích plodin na zahradě, balkonu či terase. Hliníkové vyvýšené záhony výrazně snižují množství vody a hnojiv, které vaše rostliny potřebují a drží stabilní tvar oproti plastovým.

Velmi snadná montáž a téměř neomezená životnost

Zda chcete velký skleník, fóliák nebo malý skleník z polykarbonátu na rajčata nebo se rozhodnete utratit o něco více za skleněný, je čistě na vás. Chybu neuděláte nikdy. Pěstování vlastní zeleniny je radost a užitek v jednom.

Obsah dodávky*: Vyvýšený záhon Profi, 3 mm tepelně izolační hliníkové desky, 73 x 73 x 29 cm, bez skleníku, bílá barva

* Upozornění: Vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky.

Pro nás z Kinplast týmu je důležité, aby každý hobby zahradník a soběstačný člověk dostal příležitost vypěstovat si vlastní čerstvá rajčata – a to úspěšně! Úspěšné a výnosné sklizni rajčat již nic nestojí v cestě! Více o pěstování rajčat najdete také v naší Poradně: Kroky k úspěšnému pěstování rajčat.

Tento záhon z pevného hliníku je ideální volbou pro jarní rychlení a předpěstování zeleniny, ale i k pozdějšímu pěstování teplomilných rostlin. Výborně se osvědčil na jarní saláty, ředkvičky, pěstování jahod, byliny, ale i rajčata a papriky. Záhon  je vyroben z masívních hliníkových profilů a dutinkových polykarbonátových desek o tloušťce 6 a 10 mm nebo celohliníkových sendvičových 3mm desek (dle zvolené varianty). Jejich kvalitu garantujeme 10ti letou zárukou. Prostě nenecháváme nic náhodě. Použitý dutinkový polykarbonát a sendvičový hliníkový panel má lepší tepelněizolační vlastnosti oproti jiným plastům.  Pěstuje a sklízejte rychleji.

Velmi snadná montáž a téměř neomezená životnost

Vyvýšený se skládá z pevných obvodových stěn. Použitý 3stěnný hliník má lepší tepelně izolační vlastnosti oproti běžnému jednoduchému hliníku i dřevu. Pěstuje a sklízejte rychleji.

  Agrosfera ověřeno zákazníkyGarance kvality Premiová kvalitaHliníkový rám a konstrukce

Záhon je vyroben z vysoce pevného, ​​korozivzdorného hliníku, profilu 20 x 20 mm, který odolá všem vlivům prostředí. Na hliníkové profily a stěnové hliníkové panely poskytujeme záruku 10 let. Podrobné informace naleznete v našich záručních podmínkách.

Vysoká kvalita, stabilita a úspora místa

Hliníkové profily na skleník Naše nerezové hliníkové profily zajišťují velmi stabilní konstrukci. Domeček se velmi snadno sestavuje a je dodáván s příslušným montážním návodem. Postačí vám ideálně gumové kladívko.

Pevná hliníková konstrukce se zesílenými dutými komorovými profily. Vysoce kvalitní, odolné sendvičové desky 3 mm - zvláště odolné.

Vyvýšený záhon ze sendvičového hliníku, prakticky nezničitelný, nekorodující, odolný a bez údržby!

Skleníky tomatoVyrobeno ze speciálně navržených dutých hliníkových profilů, které mají vzduchové komory v profilu a zajišťují perfektní izolační efekt. Tloušťka desek vyvýšeného záhonu, izolačních třístěnných hliníkových desek 3 mm - vysoká odolnost díky robustní konstrukci - nehnijí ani nereznou. 

Kvalitní výplní je zajištěna nejlepší stabilita, profily a desky snadno odolávají tlaku zeminy a nedochází k vyboulením a deformacím jako u jiných materiálů.

Nehnijí jako dřevo a celá léta budou vypadat stejně. Nepotřebujete používat netkanou fólii, tak jako třeba u dřevěných konstrukcí. Kromě toho vzduchové komory v profilu také zajišťují odpovídající izolační účinek. Hliníkové části, které jsou vystaveny slunci, se nemohou nepříjemně zahřívat a záhon není tak zbytečně vysušován.

Všechny součástky jsou z kvalitních a osvědčených materiálů.

Záhon zaujme příjemnou pracovní výškou, spolehlivou ochranou proti škůdcům a nejlepšími podmínkami pro zdravý růst.

Stabilní základna vyvýšeného záhonu s rámem z pevného kovu, což poskytuje ideální ochranu před vlivy počasí. Výška vyvýšeného záhonu působí jako přirozená překážka pro všechny druhy škůdců. 

Náš vyvýšený záhon nabízí při pohodlné práci mnohé výhody oproti běžným dřevěným záhonům - konečně se dá pěstovat i na balkoně, terase nebo na dvoře (pro pěstování na balkóně a terase je nutné dno opatřit fólií). S pracovní výškou, která je šetrná k páteři, je zahradničení navíc mnohem zábavnější. Díky ploše 70 x 70 cm nabízí vyvýšený záhon dost prostoru a poskytuje nejlepší podmínky pro zdravý růst nespočtu užitkových rostlin. Pěkný záhon je nejen udržitelný, robustní a pevný - konstrukce je díky designu i skutečným skvostem a dokonale se začlení ve svém okolí. Hliníkové profily jsou eloxované!

Hlavní výhody vyvýšeného záhonu:

 • Dostatečné rozměry a pěstební plocha 70 x 70 cm s možností rozšíření 
 • Pracovní výška 29 cm, která je šetrná k páteři a ochrání proti slimákům
 • Pevný vyvýšený záhon ze sendvičového hliníku 3mm
 • Odolná hliníková, eloxovaná konstrukce, která se nedeformuje
 • Žádná budoucí údržba a natírání, žádné hnití 
 • Jednoduché ukotvení díky základovým patkám (nejsou standardně v dodávce)
 • Obsahuje  plastové  spojovací prvky pro snadné sestavení 
 • Přesné slícování a celkově prémiové zpracování
 • Možnost barevných kombinací (pouze za příplatek)
 • Možnost úpravy velikosti podle přání zákazníka 
 • Snadné sestavení a jednoduchá manipulace díky nízké hmotnosti 

Upozornění k dodání: Jeden nebo více kartonů může být veden jako neskladný (nad 120 cm). Při objednání a odesílání zboží se můžete setkat s delším termínem dodání (5-7 dní) než jsou standardní balíky. U tohoto produktu vám budeme počítat mírný příplatek za dopravu, který bohužel navýšil dopravce, pokud není v akci inzerováno jinak.

* Upozornění: Popis a vyobrazení slouží pro více typů rajčatových skleníků, záhonů a vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky.

Rajčatové skleníky Rajčatové skleníky

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@gampre.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@gampre.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist