Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

ZAHRADNÍ POMOCNÍCI

ZAHRADNÍ POMOCNÍCI

Osvědčené a kvalitní zahradní potřeby, zahradní nářadí, zahradní hadice, potřeby pro skleníky a záhony. Gampre.cz vám poradí jak vybírat navíjecí zahradní potřeby. Vybírejte si podle parametrů, doporučení a srovnávejte ceny z internetových obchodů, naše nabídka je za trvale výhodné ceny.

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené, odolné a preferované zahradní potřeby za příznivé ceny.

Nemáme vše, ale máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Díky moderním postupům a vybavením na podporu a poradnu vašeho projektu splňují naše řešení potřeby i náročným zahrádkářům. Přesto nevíte co vybrat? Tak nám zavolejte a napište.

Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Color, nerezová Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Color, nerezová
-18 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z nerezové oceli a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete a povrch pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z jasanového dřeva odolné vůči povětrnostním vlivům pro dlouhou životnost, s průměrem pro větší vůli prstů. Kvalitní zahradní ruční nář..
1 225 Kč 1 495 Kč
Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Elements, kladívková ocel Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Elements, kladívková ocel
-9 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z uhlíkové oceli a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z uhlíkové oceli pro maximální pevnost, kladívkový design a epoxidový povlak pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z tvrdého dřeva odolné vůči povětrnostním vlivům pro dlouhou životnost, s průměrem pro větší vůli prstů. Hlavy z pevné oceli pro maximální pevnost, kladívkový design, který na zahradě nepřehlédnete a povrch pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální ..
995 Kč 1 095 Kč
Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Kew nerezová, jasanové dřevo Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Kew nerezová, jasanové dřevo
Top produkt -15 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z nerezové oceli leštěné do vysokého lesku a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete a povrch pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z jasanového dřeva s certifikací FSC. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete a povrch pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, r..
1 695 Kč 1 995 Kč
Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Select nerezová Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Select nerezová
-16 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z nerezové oceli a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete a povrch pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z tvrdého plastu odolné vůči povětrnostním vlivům pro dlouhou životnost, s průměrem pro větší vůli prstů. Kvalitní zahradní ruční nářadí co potěší každou ženu a hlavně vydrží. Všechny tři položky záručují dlouholetou spokojeno..
1 345 Kč 1 595 Kč
Zahradní ruční nářadí, dárková sada malá Tacklife, nerezová Zahradní ruční nářadí, dárková sada malá Tacklife, nerezová
-15 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z nerezové oceli a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z kvalitní nerezové oceli pro maximální pevnost a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z tvrdého plastu odolné vůči povětrnostním vlivům pro dlouhou životnost, s průměrem pro větší vůli prstů. Kvalitní zahradní ruční nářadí co potěší každou ženu a hlavně vydrží. Všechny tři položky záručují dlouholetou spokojenost. Staletá zkušenost a inovace Tacklife od začátku vedly k materiálním a vývojový..
1 095 Kč 1 295 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
TOPlist