Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

ZAHRADNÍ POMOCNÍCI

ZAHRADNÍ POMOCNÍCI

Osvědčené a kvalitní zahradní potřeby, zahradní nářadí, zahradní hadice, potřeby pro skleníky a záhony. Gampre.cz vám poradí jak vybírat navíjecí zahradní potřeby. Vybírejte si podle parametrů, doporučení a srovnávejte ceny z internetových obchodů, naše nabídka je za trvale výhodné ceny.

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené, odolné a preferované zahradní potřeby za příznivé ceny.

Nemáme vše, ale máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Díky moderním postupům a vybavením na podporu a poradnu vašeho projektu splňují naše řešení potřeby i náročným zahrádkářům. Přesto nevíte co vybrat? Tak nám zavolejte a napište.

Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Color, nerezová Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Color, nerezová
-18 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z nerezové oceli a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete a povrch pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z jasanového dřeva odolné vůči povětrn..
1 225 Kč 1 495 Kč
Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Elements, kladívková ocel Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Elements, kladívková ocel
-9 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z uhlíkové oceli a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z uhlíkové oceli pro maximální pevnost, kladívkový design a epoxidový povlak pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z tvrdého dřeva odolné vůči povětrnostním vlivům pro dlouhou životnost, s průměrem pro větší vůli prstů. Hlavy z pevné oceli pro maximální pevnost, klad..
995 Kč 1 095 Kč
Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Kew nerezová, jasanové dřevo Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Kew nerezová, jasanové dřevo
Top produkt -15 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z nerezové oceli leštěné do vysokého lesku a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete a povrch pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z jasanového dřeva s certifikací FSC. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který ..
1 695 Kč 1 995 Kč
Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Select nerezová Zahradní nářadí dárková sada Spear & Jackson Select nerezová
-16 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z nerezové oceli a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z nerezové oceli pro maximální pevnost, barevný design, který na zahradě nepřehlédnete a povrch pro zlepšenou odolnost proti rzi a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z tvrdého plastu odolné vůči povětrnostním vlivům pro dlouhou životnost, s průměrem pro větší vůli prstů. Kvalitní zahradní ruční..
1 345 Kč 1 595 Kč
Zahradní ruční nářadí, dárková sada malá Tacklife, nerezová Zahradní ruční nářadí, dárková sada malá Tacklife, nerezová
-15 %
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností. Ruční nářadí je vyrobeno z nerezové oceli a je perfektním doplňkem každého profesionálního nebo hobby zahradníka. Hlavy z kvalitní nerezové oceli pro maximální pevnost a minimální přilnavost k hlíně, rukojeti z tvrdého plastu odolné vůči povětrnostním vlivům pro dlouhou životnost, s průměrem pro větší vůli prstů. Kvalitní zahradní ruční nářadí co potěší každou ženu a hlavně vydrží. Všechny tři položky záručují dlouho..
1 095 Kč 1 295 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
TOPlist