Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

ALTÁNY, PERGOLY

ALTÁNY, PERGOLY

Chcete nový zahradní altán, nebo pergolu pro trávení volných chvil s rodinou a přáteli? S pevnými zahradní altány s hliníkovou konstrukcí, ale také pod kvalitní hliníkovou a bezúdržbovou pergolovou nebudete mít o tyto chvíle pohody nouzi a užijete si je na 100 %. Navíc jsou kvalitní, osvědčené, bezúdržbové a poslouží vám i několik desetiletí.

Nic se nemá přehánět, a to ani útěk ze zahrady při malé přeháňce či naopak prudkém slunci. Stačí se schovat do útulného zahradního altánu či stanu a můžete v klidu pokračovat ve venkovní zábavě. Přístřešky na zahradu oceníte jak při plánování velkých oslav, tak při každodenním odpočinku na čerstvém vzduchu. Pro sezónní použití můžete zvolit ze skládacích konstrukcí, celoročně vaši zahradu ozdobí třeba naše pergola.

Zahradní altány pro venkovní relax i oslavy, pergoly a krytá posezení.

Vhodně zvolenou pergolou na zahradu budete chráněni proti slunci, dešti a dokonce i sněhu. Výhody zahradní pergoly můžete využívat od brzkého jara až do podzimu. Díky stylovému provedení je řada pergol opravdu jedinečným doplňkem vaší zahrady a domu. Pergoly oceníme nejen jako okrasné prvky zahradní architektury či zastřešené místo pro posezení s přáteli. 
Pergoly mají i zcela funkční význam, např. pro získání zastřešeného parkovacího místa, k zastřešení bazénu nebo jako pergolový systém – stínící technika nad okny. Do kategorie pergol začleňujeme i moderní altány z různých materiálů nebo úžasné zimní zahrady, které Vám rádi zhotovíme i na zakázku.

 

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

TOPlist