Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

Náhradní filtr Předfiltr jemný 5my 10" pro osmózu Platinum line plus

Náhradní filtr Předfiltr jemný 5my 10" pro osmózu Platinum line plus
Top produkt -13 %
Náhradní filtr Předfiltr jemný 5my 10" pro osmózu Platinum line plus
390 Kč
450 Kč
  • : 2 až 5 dní
  • Označení: Náhradní filtr Jemný předfiltr 10"
Prohlédnuto: 691

Aqua Medic Jemný filtr, pro kartuše 10" s velikostí pórů 5 µm. Filtrační vložky jsou uloženy v tlakově odolných standardních krytech (10").

Podívejte se na informace o řadě Premium line plus.

První stupeň předfiltrace zajišťuje sedimentační filtr, který odstraňuje rez, písek a veškeré mechanické nečistoty větší než 5 mikronů.

Žádná složitá výměna – pouze našroubujete do prvního velkého 10” pouzdra soustavy!

Myslíte, že vám chybí nějaký další stupeň čištění?

Dodavatelé se předhánějí, čím víc filtrů, tím čistší voda. :)) Není tomu až tak. Není problém doplnění sestavy o další Top End filtry, mineralizátor (doplní pitnou vodu o minerály), ionizační filtry (přidají chuť pitné vody) nebo UV stabilizátor (k odstranění virů, bakterií, cyst a jiných mikroorganismů ve vodě). Stačí si jen vybrat, ale garantujeme, že z naší sestavy poteče opravdu již čistá voda!

Systém je možné rozšířit o žádaný stupeň, ve kterém jsou prostřednictvím membrány obohacovány molekuly vody, díky čemuž voda dostává charakter "živé vody".

Posledním stupněm filtrace, předtím než voda projde přes kohoutek až k vám může být energizér, také známý pod názvem "ionizátor". V tomto stupni filtrace voda protéká přes speciální biokeramiky, čímž obohacuje molekuly vody a dodává jí charakter tzv. "živé vody". Takto upravená voda má schopnost lépe a účinněji odstranit z těla toxické látky a chemikálie. Zároveň zvyšuje imunitu a regeneraci buněk v lidském organismu.

Montáž

Všechny součásti systému reverzní osmózy, s výjimkou membrány (zasunete pouze do pouzdra) a přípojné hadice, jsou připraveny k použití namontované na sestavě.

Zapojení osmozy včetně nádržeIdeální místo je sestavu přišroubovat pod dřezovou baterií nebo zeď, co nejblíže přípojce vody a kanalizace. Aby se zabránilo poškození, nesmí být systém instalován v místnostech s vysokou teplotou a vlhkostí. Jinak by se mohla tvořit kondenzace na plášti. Žádná voda (stříkání nebo kondenzovaná voda) nesmí být na elektronických součástech, jako jsou solenoidové ventily nebo tlakové spínače.

Před uvedením do provozu je třeba pouze zasunout membránu do pouzdra a připojit hadice na přívod studené vody a vodovodní kohoutek baterie pro výpusť čisté vody. Na obrázku je znázorněna možnost s nádrží, která však u tohoto výkonu není ani potřeba.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist