Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

Náhradní filtr Kombinovaný 10" pro osmózu Platinum line plus

Náhradní filtr Kombinovaný 10" pro osmózu Platinum line plus
Top produkt -14 %
Náhradní filtr Kombinovaný 10" pro osmózu Platinum line plus
450 Kč
525 Kč
  • : 2 až 5 dní
  • Označení: Náhradní filtr Kombinovaný 10"
Prohlédnuto: 811

Aqua Medic kombinovaná filtrační vložka uhlík/jemný. Filtrační vložky jsou uloženy v tlakově odolných standardních krytech (10").

Podívejte se na informace o řadě Premium line plus.

Druhý a třetí stupeň je zajištěn velmi kvalitními uhlíkovými filtry v jedné patroně, které z vody odstraňují těžké kovy a chlór.

Žádná složitá výměna – pouze našroubujete do druhého velkého 10” pouzdra soustavy!

Myslíte, že vám chybí nějaký další stupeň čištění?

Dodavatelé se předhánějí, čím víc filtrů, tím čistší voda. :)) Není tomu až tak. Není problém doplnění sestavy o další Top End filtry, mineralizátor (doplní pitnou vodu o minerály), ionizační filtry (přidají chuť pitné vody) nebo UV stabilizátor (k odstranění virů, bakterií, cyst a jiných mikroorganismů ve vodě). Stačí si jen vybrat, ale garantujeme, že z naší sestavy poteče opravdu již čistá voda!

Systém je možné rozšířit o žádaný stupeň, ve kterém jsou prostřednictvím membrány obohacovány molekuly vody, díky čemuž voda dostává charakter "živé vody".

Posledním stupněm filtrace, předtím než voda projde přes kohoutek až k vám může být energizér, také známý pod názvem "ionizátor". V tomto stupni filtrace voda protéká přes speciální biokeramiky, čímž obohacuje molekuly vody a dodává jí charakter tzv. "živé vody". Takto upravená voda má schopnost lépe a účinněji odstranit z těla toxické látky a chemikálie. Zároveň zvyšuje imunitu a regeneraci buněk v lidském organismu.

Montáž

Všechny součásti systému reverzní osmózy, s výjimkou membrány (zasunete pouze do pouzdra) a přípojné hadice, jsou připraveny k použití namontované na sestavě.

Zapojení osmozy včetně nádržeIdeální místo je sestavu přišroubovat pod dřezovou baterií nebo zeď, co nejblíže přípojce vody a kanalizace. Aby se zabránilo poškození, nesmí být systém instalován v místnostech s vysokou teplotou a vlhkostí. Jinak by se mohla tvořit kondenzace na plášti. Žádná voda (stříkání nebo kondenzovaná voda) nesmí být na elektronických součástech, jako jsou solenoidové ventily nebo tlakové spínače.

Před uvedením do provozu je třeba pouze zasunout membránu do pouzdra a připojit hadice na přívod studené vody a vodovodní kohoutek baterie pro výpusť čisté vody. Na obrázku je znázorněna možnost s nádrží, která však u tohoto výkonu není ani potřeba.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist