Zahradní skleník Gampre Sanus

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní potřeby

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Náš osvědčený výběr možná zaujme i vás.

ZIMNÍ ZAHRADY

ZIMNÍ ZAHRADY

Obliba zimních zahrad za posledních pět let rapidně stoupla. Jejich využití plně závisí na vašich požadavcích a přáních. V nabídce naleznete celoroční zimní zahrady, sezonní zimní zahrady či levné stavebnicové zimní zahrady.

Zimní zahrady pro všechny milovníky kvalitního bydlení

Stavbou celoroční zimní zahrady získáte další obytnou místnost vašeho domu. Jedná se o nejpropracovanější zimní zahradu, která má až 3x lepší tepelně izolační vlastnosti proti sezonnímu provedení. Náročnost stavby se také promítne v celkové ceně, která může být mnohem vyšší než cena tzv. sezonní zimní zahrady.

Sezonní zimní zahrady jsou nejoblíbenějším typem zimních zahrad vůbec. Jedná se o elegantní a propracované stavby, které vám zpříjemní pobyt na čerstvém vzduchu od brzkého jara až do pozdního podzimu. Nejprodávanějším typem jsou hliníkové zimní zahrady, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti. Hliníkové zimní zahrady vyrábíme, proto je plně přizpůsobíme vašim možnostem a požadavkům.

Levné stavebnicové zimní zahrady poskytují především v letních měsících ideální místo k relaxaci. Zimní zahrady a pavilony jsou navrženy tak, abyste je snadno složili i svépomocí.

 

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

TOPlist